Strona g艂贸wna >> Egzamin zawodowy >> Nowy_ZAWODOWY >> Terminy egzaminu potwierdzaj膮cego kwalifikacje w zawodzie 2016r
Terminy egzaminu potwierdzaj膮cego kwalifikacje w zawodzie 2016r Drukuj Email
Wpisany przez Irena R贸偶a艅ska
poniedzia艂ek, 23 listopada 2015 10:09
Zgodnie z now膮 podstaw膮 programow膮 kszta艂cenia w zawodach Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej poda艂 harmonogram egzamin贸w na rok 2016.
Prosimy r贸wnie偶 o zapoznanie si臋 komunikatem w sprawie szczeg贸艂owego sposobu dostosowania warunk贸w i form przeprowadzenie egzaminu potwierdzaj膮cego kwalifikacje w zawodzie.
Przypominamy, 偶e ka偶dy zdaj膮cy zna procedury organizacji i przebiegu egzaminu potwierdzaj膮cego kwalifikacje w zawodzie.
W roku szkolnym 2015/2016 w naszej szkole do egzaminu potwierdzaj膮cego kwalifikacje w zawodzie przyst膮pi膮 uczniowie technikum ekonomicznego, technikum rolniczego i technikum architektury krajobrazu oraz uczniowie klas trzecich zasadniczej szko艂y zawodowej kszta艂c膮cych si臋 w zawodach: rolnik, sprzedawca oraz kucharz.