Strona g艂贸wna >> Rekrutacja/oferta rekrutacyjna
Rekrutacja / oferta rekrutacyjna Drukuj Email

Ruszy艂a rekrutacja w zwi膮zku z tym pocz膮wszy od 15 czerwca 2020 r. macie mo偶liwo艣膰 z艂o偶y膰 wniosek o przyj臋cie do  Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 w Golubiu - Dobrzyniu w spos贸b tradycyjny, poprzez z艂o偶enie w szkole dokument贸w w wersji  papierowej (dokumenty znajduj膮 si臋 na dole strony) oraz wersji elektronicznej, klikaj膮c na poni偶szy link:

Pliki do pobrania poni偶ej :

O艣wiadczenie

Podanie - Szko艂a Bran偶owa I Stopnia

Podanie - Technikum

Podanie - Liceum dla doros艂ych

Podanie - Szko艂a Bran偶owa II stopnia

Terminy post臋powania rekrutacyjnego

Harmonogram post臋powania rekrutacyjnego

Podanie oraz o艣wiadczenie prosz臋 wys艂a膰 na email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamuj膮cymi. W przegl膮darce musi by膰 w艂膮czona obs艂uga JavaScript, 偶eby go zobaczy膰.