Strona g艂贸wna >> Programy UE >> Nowy_FUNDUSZE-UE >> Motor Show Pozna艅 2015
Motor Show Pozna艅 2015 Drukuj Email
Wpisany przez Irena R贸偶a艅ska
poniedzia艂ek, 27 kwietnia 2015 12:15
10 kwietnia 2015 roku obdy艂 sie wyjazd na Mi臋dzynarodowe Targi Motoryzacyjne. Wzi臋艂y w nim udzia艂 uczniowie zasadniczej szko艂y zawodowej ucz膮cej w zawodzie mechanik pojazd贸w samochodowych, elektromechanik pojazd贸w samochodowych oraz elektromechanik oraz uczniowie I klasy technikum rolniczego.
Motor Show to najwi臋ksza impreza motoryzacyjna w tej cz臋艣ci Europy. Co roku, tysi膮ce zwiedzaj膮cych podziwia stoiska pe艂ne najpi臋kniejszych, najciekawszych i najnowszych modeli samochod贸w, motocykli, camper贸w oraz sprz臋tu lotniczego.
Celem wyjazdu by艂o:
- poznanie lider贸w bran偶y motoryzacyjnej,
- przedstawienie uczniom nowych mo偶liwo艣ci, jakie oferuje wsp贸艂czesna motoryzacja,
- zdobycie przez m艂odzie偶 praktycznej i innowacyjnej wiedzy w swoim zawodzie,
- poznanie firm i producent贸w zwi膮zanych z bran偶膮 motoryzacyjn膮,
- rozmowa z przedstawicielami firm - potencjalnych pracodawc贸w w celu poznania ich oczekiwa艅 wobec przysz艂ych kandydat贸w do pracy,
- wykorzystanie j臋zyka obcego zawodowego w konwersacjach z wystawcami i uczestnikami targ贸w.
Projekt wsp贸艂finansowany przez Uni臋 Europejsk膮 w ramach Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego