2017/2018
Wojewódzki Konkurs WIEDZY BEZPIECZEŃSTWIE PRACY W ROLNICTWIE
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Jan Osmoła
|
laureat
|
Katarzyna Boniecka
|
Wojewódzki Konkurs ROLNIK NA MEDAL
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Przemysław Rutkowski
|
IV
|
Rafał Szynkiewicz
|
Ogólnopolskiego Konkursu WIEDZY O UPRAWIE I INTEGROWANEJ OCHRONIE RO ŚLIN UPRAWNYCH
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Michał Lipiński
|
finalista
|
Katarzyna Boniecka
|
Wojewódzki Konkurs MÓJ INNOWACYJNY WYNALAZEK
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Łukasz Jurkiewicz
|
wyróżnienie
|
Rafał Szynkiewicz
|
Wojewódzki Etap OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Mariusz Rumiński
|
laureat
|
Joanna Krzykalska
|
OGÓLNOPOLSKI KONKURS "POLSKA-SZWECJA, MIĘDZY RYWALIZACJĄ I WSPÓŁPRACĄ"
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Olga Aksamit
|
laureat
|
Szymon Wiśniewski
|
WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY ?ONI TWORZYLI NASZĄ HISTORIĘ?
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Olga Aksamit
|
wyróżnienie
|
Szymon Wiśniewski
|
Powiatowy Konkurs Historyczny z okazji 155. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Dorota Trawińska
Oliwia Krupka
|
I
|
Szymon Wiśniewski
|
XIII edycja Regionalnego Konkursu Recytatorskiego pt. "CHMURY PRZEMINĄ, NIEBO ZOSTANIE"
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Sandra Arentowicz
|
III
|
Anna Górska
|
VI Powiatowy Konkurs Ortograficzny o SUPERPIÓRO STAROSTY GOLUBSKO-DOBRZYŃSKIEGO
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Paulina Dziankowska
|
II
|
Anna Górska
|
Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. "KRÓLEWNA ANNA WAZÓWNA W OCZACH DZIECI I MŁODZIEŻY"
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Julia Jarzębowska
|
I
|
Agnieszka Brzostowska
|
2.
|
Paulina Sławkowska
|
III
|
Agnieszka Brzostowska
|
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs INDEKS DLA ROLNIKA
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Szymon Nadolny
|
laureat
|
Rafał Szynkiewicz
|
2.
|
Szymon Jankowski
|
laureat
|
Rafał Szynkiewicz
|
Wojewódzki Konkurs WIEDZY O ERGONOMII I BEZPIECZEŃSTWIE PRACY W ROLNICTWIE
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Jan Osmoła
|
laureat
|
Katarzyna Boniecka
|
OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH
(blok: architektura krajobrazu, eliminacje okręgowe)
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Paweł Rutkowski
|
IV
|
Gabriela Kaliska
|
VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ARCHITEKTURZE KRAJOBRAZU
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Paweł Rutkowski
|
VIII
|
Gabriela Kaliska
|
POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY Z OKAZJI 65. ROCZNICY POŁĄCZENIA GOLUBIA I DOBRZYNIA W JEDEN ORGANIZM MIEJSKI
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Piotr Jachowski
|
laureat
|
Szymon Wiśniewski
|
2015/2016
Ogólnopolska OLIMPIADA WIEDZY O BANKACH
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Michał Blumkowski
|
finalista
|
Justyna Jagodzińska
Małgorzata Chojak
Alicja Sulkowska
|
2.
|
Mateusz Gogoliński
|
finalista
|
3.
|
Rafał Pietrkiewicz
|
finalista
|
4.
|
Mariusz Rumiński
|
finalista
|
5.
|
Małgorzata Brodowska
|
finalista
|
6.
|
Agnieszka Jadzińska
|
finalista
|
7.
|
Błażej Jagielski
|
finalista
|
8.
|
Bartosz Lipiński
|
finalista
|
9.
|
Marta Piotrkiewicz
|
finalista
|
10.
|
Marcin Grębocki
|
finalista
|
11.
|
Magdalena Kaszuba
|
finalista
|
12.
|
Dominika Kęprowska
|
finalista
|
13.
|
Patryk Król
|
finalista
|
14.
|
Hanna Milarska
|
finalista
|
15.
|
Agata Nowińska
|
finalista
|
16.
|
Mateusz Owsianikow
|
finalista
|
17.
|
Magdalena Pietrkiewicz
|
finalista
|
18.
|
Agnieszka Piotrowicz
|
finalista
|
19.
|
Paulina Stępnik
|
finalista
|
20.
|
Joanna Szwaracka
|
finalista
|
21.
|
Patrycja Zakrzewska
|
finalista
|
22.
|
Marta Zielińska
|
finalista
|
Ogólnopolski Konkurs INDEKS DLA ROLNIKA
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Jakub Pietrkiewicz
|
laureat
|
Rafał Szynkiewicz
|
2.
|
Mateusz Burak
|
finalista
|
Rafał Szynkiewicz
|
OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH
(blok: produkcja zwierzęca)
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Jakub Pietrkiewicz
|
Laureat
|
Rafał Szynkiewicz
|
OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH
(blok: architektura krajobrazu, eliminacje okręgowe)
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Piotr Jachowski
|
V
|
Gabriela Kaliska
|
VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ARCHITEKTURZE KRAJOBRAZU
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Piotr Jachowski
|
VI
|
Gabriela Kaliska
|
2014/2015
Wojewódzki Konkurs WIEDZY O ERGONOMII I BEZPIECZEŃSTWIE PRACY W ROLNICTWIE
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Kamil Tokarski
|
laureat
|
Marcin Świadek
|
WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Katarzyna Jadzińska
|
laureat
|
Agnieszka Brzostowska
|
2013/2014
Wojewódzki Konkurs KUJAWSKO-POMORSKIE-MOJE MIEJSCE NA ZIEMI
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Mateusz Burak
|
Laureat
|
Katarzyna Boniecka
|
2.
|
Andrzej Burak
|
Laureat
|
3.
|
Jakub Pietrkiewicz
|
Laureat
|
4.
|
Michał Górzyński
|
Laureat
|
5.
|
Michał Kopczyński
|
Laureat
|
6.
|
Adam Rutkowski
|
Laureat
|
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs INDEKS DLA ROLNIKA
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Szymon Nadolny
|
laureat
|
Rafał Szynkiewicz
|
2.
|
Szymon Jankowski
|
laureat
|
Rafał Szynkiewicz
|
Wojewódzki Konkurs WIEDZY O ERGONOMII I BEZPIECZEŃSTWIE PRACY W ROLNICTWIE
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Jan Osmoła
|
laureat
|
Katarzyna Boniecka
|
OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH
(blok: architektura krajobrazu, eliminacje okręgowe)
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Paweł Rutkowski
|
IV
|
Gabriela Kaliska
|
VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ARCHITEKTURZE KRAJOBRAZU
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Paweł Rutkowski
|
VIII
|
Gabriela Kaliska
|
POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY Z OKAZJI 65. ROCZNICY POŁĄCZENIA GOLUBIA I DOBRZYNIA W JEDEN ORGANIZM MIEJSKI
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Piotr Jachowski
|
laureat
|
Szymon Wiśniewski
|
2015/2016
Ogólnopolska OLIMPIADA WIEDZY O BANKACH
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Michał Blumkowski
|
finalista
|
Justyna Jagodzińska
Małgorzata Chojak
Alicja Sulkowska
|
2.
|
Mateusz Gogoliński
|
finalista
|
3.
|
Rafał Pietrkiewicz
|
finalista
|
4.
|
Mariusz Rumiński
|
finalista
|
5.
|
Małgorzata Brodowska
|
finalista
|
6.
|
Agnieszka Jadzińska
|
finalista
|
7.
|
Błażej Jagielski
|
finalista
|
8.
|
Bartosz Lipiński
|
finalista
|
9.
|
Marta Piotrkiewicz
|
finalista
|
10.
|
Marcin Grębocki
|
finalista
|
11.
|
Magdalena Kaszuba
|
finalista
|
12.
|
Dominika Kęprowska
|
finalista
|
13.
|
Patryk Król
|
finalista
|
14.
|
Hanna Milarska
|
finalista
|
15.
|
Agata Nowińska
|
finalista
|
16.
|
Mateusz Owsianikow
|
finalista
|
17.
|
Magdalena Pietrkiewicz
|
finalista
|
18.
|
Agnieszka Piotrowicz
|
finalista
|
19.
|
Paulina Stępnik
|
finalista
|
20.
|
Joanna Szwaracka
|
finalista
|
21.
|
Patrycja Zakrzewska
|
finalista
|
22.
|
Marta Zielińska
|
finalista
|
Ogólnopolski Konkurs INDEKS DLA ROLNIKA
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Jakub Pietrkiewicz
|
laureat
|
Rafał Szynkiewicz
|
2.
|
Mateusz Burak
|
finalista
|
Rafał Szynkiewicz
|
OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH
(blok: produkcja zwierzęca)
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Jakub Pietrkiewicz
|
Laureat
|
Rafał Szynkiewicz
|
OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH
(blok: architektura krajobrazu, eliminacje okręgowe)
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Piotr Jachowski
|
V
|
Gabriela Kaliska
|
VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ARCHITEKTURZE KRAJOBRAZU
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Piotr Jachowski
|
VI
|
Gabriela Kaliska
|
2014/2015
Wojewódzki Konkurs WIEDZY O ERGONOMII I BEZPIECZEŃSTWIE PRACY W ROLNICTWIE
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Kamil Tokarski
|
laureat
|
Marcin Świadek
|
WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Katarzyna Jadzińska
|
laureat
|
Agnieszka Brzostowska
|
2013/2014
Wojewódzki Konkurs KUJAWSKO-POMORSKIE-MOJE MIEJSCE NA ZIEMI
Lp
|
Imię i nazwisko
|
Uzyskany tytuł
|
Nauczyciel przygotowujący
|
1.
|
Mateusz Burak
|
Laureat
|
Katarzyna Boniecka
|
2.
|
Andrzej Burak
|
Laureat
|
3.
|
Jakub Pietrkiewicz
|
Laureat
|
4.
|
Michał Górzyński
|
Laureat
|
5.
|
Michał Kopczyński
|
Laureat
|
6.
|
Adam Rutkowski
|
Laureat
|
|