PRACA DLA ABSOLWENT脫W W VORWERK Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Boniecka
poniedzia艂ek, 19 listopada 2018 14:07
W ubieg艂膮 艣rod臋 uczniowie naszej szko艂y go艣cili w firmie VORWERK w Brodnicy. Firma jest producentem i eksporterem wysokiej jako艣ci cz臋艣ci gumowo-metalowych oraz gumowych do zespo艂贸w jezdnych, modu艂贸w uszczelniaj膮cych i t艂umi膮cych drgania dla producent贸w samochod贸w Original Equipment Manufacturer (BMW, VW/AUDI, DAIMLER, General Motors) oraz ich poddostawc贸w na ca艂ym 艣wiecie.
Uczniowie uczestniczyli w wyk艂adzie, na kt贸rym szczeg贸艂owo przedstawiono dzia艂alno艣膰 oraz warunki pracy w firmie. M艂odzie偶 zosta艂a zapoznana z ofertami pracy, wynagrodzeniem pracownik贸w oraz pakietami dodatkowymi. Nast臋pnie uczniowie w towarzystwie opiekun贸w zwiedzili zak艂ad i zapoznali si臋 z procesami produkcyjnymi. Prowadz膮cy zapewniali, 偶e w ich firmie prac臋 znajdzie ka偶dy niezale偶nie od wykszta艂cenia.
Wyjazd zorganizowa艂 Punkt Po艣rednictwa Pracy OHP w Golubiu-Dobrzyniu, za co serdecznie dzi臋kujemy.