Razem, m艂odzi przyjaciele!... W szcz臋艣ciu wszystkiego s膮 wszystkich cele, czyli spotkanie integracyjne uczni贸w klas pierwszych Drukuj Email
Wpisany przez Anna G贸rska
wtorek, 25 wrze艣nia 2018 00:00
We wtorek,  25 wrze艣nia  2018r. w naszej szkole zorganizowane zosta艂o spotkanie integracyjne dla uczni贸w klas pierwszych ( TIR, TE, TOR, BSIS). Tym razem miejscem wsp贸lnego, aktywnego sp臋dzania czasu by艂a Przysta艅 "Zacisze". Uczestnicy spotkania integrowali si臋 zar贸wno w gronie uczni贸w w艂asnej klasy, jak i pozosta艂ych klas pierwszych. Ka偶dy m贸g艂 znale藕膰 zabaw臋, kt贸ra odpowiada艂a jego upodobaniom. By艂 quiz o szkole, konkurs ze znajomo艣ci piosenek oraz konkurencje sportowe:  przeci膮ganie liny, rzucanie szyszkami, podawanie pi艂ki, bieg z jajkiem na 艂y偶ce. Dodatkowym elementem integracyjnym sta艂o si臋 ognisko, na kt贸rym nie zabrak艂o pysznego jedzenia dzi臋ki wsparciu finansowemu Rady Rodzic贸w.
Mi艂膮 atmosfer臋 tworzyli nie tylko Pani Pedagog, wychowawcy, uczniowie, ale r贸wnie偶 zaproszeni go艣cie: Pani Dyrektor, Pan Wicedyrektor i Pani Kierownik kszta艂cenia praktycznego. Na podsumowanie, przedstawicielom poszczeg贸lnych klas wr臋czone zosta艂y dyplomy za aktywny udzia艂 w spotkaniu.
Wszystkim uczestnikom dzi臋kujemy za wsp贸ln膮 zabaw臋! Uczni贸w klas pierwszych witamy w Zespole Szk贸艂 nr 2 i 偶yczymy wielu sukces贸w.