Akcja - segregacja! 2 x wi臋cej, 2 x czy艣ciej Drukuj Email
Wpisany przez Anna Skrobiszewska
poniedzia艂ek, 24 wrze艣nia 2018 00:00
Celem tegorocznej jubileuszowej akcji "Sprz膮tania 艣wiat" jest wspomo偶enie selektywnej zbi贸rki odpad贸w. To bardzo wa偶ne ze wzgl臋du na lepsze wykorzystywanie zasob贸w, kt贸re "zamra偶amy" w odpadach oraz poszanowanie 艣rodowiska, oszcz臋dno艣膰 energii i wody. Uczniowie klas pierwszych technikum organizacji reklamy, ekonomicznego i informatycznego aktywnie w艂膮czyli si臋 w tegoroczn膮 akcj臋  i 21 wrze艣nia zbierali 艣mieci na Osiedlu Drw臋ckim i wok贸艂 OSiR-u a potem je segregowali. Uda艂o si臋 zlikwidowa膰 dzikie wysypisko odpad贸w. Wszystkich uczni贸w i pracownik贸w ZS nr 2 zapraszam do w艂膮czenia si臋 w obchody jubileuszu 25-lecia Fundacji Nasza Ziemia poprzez posadzenie drzew ? wspania艂ych prezent贸w dla Ziemi i dla ludzi.