SPOTKANIE Z PRACOWNIKAMI BANKU PEKAO Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Jagodzi艅ska
pi膮tek, 15 czerwca 2018 07:14
Dzi臋ki uprzejmo艣ci pani Ma艂gorzaty Trzeciakowskiej Kierownika  Filii NR 1 w Golubiu-Dobrzyniu - Banku PKO - uczniowie klas technikum  mieli mo偶liwo艣膰 uczestnictwa w spotkaniu zorganizowanym w naszej szkole z zakresu og贸lnie poj臋tej bankowo艣ci. Pracownicy banku: panie Justyna Mierzwicka i Karolina Kujawska w ciekawy i przyst臋pny spos贸b przybli偶y艂y m艂odzie偶y podstawowe zagadnienia z zakresu  wykorzystywania bankowo艣ci elektronicznej. Om贸wi艂y podstawowe produkty bankowe, jednocze艣nie zach臋caj膮c m艂odzie偶 do zak艂adania kont i korzystania z tzw. bankowo艣ci elektronicznej. Uczniowie poinformowani zostali r贸wnie偶 o mo偶liwo艣ci korzystania z aplikacji do p艂acenia i bankowania przy wykorzystaniu iphon贸w. Ciekawostk膮 by艂y informacje dotycz膮ce mo偶liwo艣ci zaci膮gania kredyt贸w studenckich na preferencyjnych warunkach, kt贸re wielu m艂odym ludziom mog膮 u艂atwi膰 dalsz膮 edukacj臋.