Gazetka szkolna - wydanie kwiecie艅-maj 2018 Drukuj Email
Wpisany przez Redakcja Gazetki ZS 2
czwartek, 17 maja 2018 18:10
Z ogromn膮 przyjemno艣ci膮 prezentuj臋 ca艂kiem nowe wydanie Gazetki Szkolnej na kwiecie艅 oraz maj. Opr贸cz do艣膰 mocno zmodyfikowanej szaty graficznej i coraz to nowszych dowod贸w na rosn膮ce ambicje naszych uczni贸w, przynosi ona tak偶e zupe艂nie now膮 sekcj臋 - K膮cik Prawny, kt贸ry przybli偶y czytelnikom przepisy prawne, u艣wiadamiaj膮c tym samym o konsekwencjach niekt贸rych czyn贸w. Standardowa sekcja po艣wi臋cona efektywnej nauce z kolei znikn臋艂a niczym za spraw膮 r臋kawicy Thanosa, aby ust膮pi膰 miejsca wiedzy samej w sobie, "Czy mitologia grecka jest wci膮偶 偶ywa?". Przypominam tak偶e o mo偶liwo艣ci kontaktu, ka偶dy mo偶e z艂o偶y膰 propozycje odno艣nie przysz艂ych wyda艅 gazetki mailowo i ka偶da zostania z pewno艣ci膮 rozpatrzona.