Strona g艂贸wna
Po偶egnanie maturzyst贸w Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska   
poniedzia艂ek, 07 maja 2018 09:10
W ubieg艂y pi膮tek w Zespole Szk贸艂 nr 2 mia艂a miejsce wyj膮tkowa uroczysto艣ci - mury naszej szko艂y opu艣cili tegoroczni absolwenci Technikum oraz Liceum dla Doros艂ych. Naszych drogich absolwent贸w 偶egnali m艂odsi koledzy i nauczyciele. Swoja obecno艣ci膮 zaszczycili nasz膮 uroczysto艣膰 Starosta Powiatu Golubsko-Dobrzy艅skiego, Pan Andrzej Okruci艅ski oraz Kierownik Wydzia艂u O艣wiaty i Zdrowia, Pani Ma艂gorzata Piaskowska. Pan Starosta wr臋czy艂 nagrod臋 najlepszej absolwentce Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 - Oldze Aksamit, kt贸ra z r膮k dyrektora szko艂y, Agnieszki Brzostowskiej, otrzyma艂a tak偶e statuetk臋 Prymusa Szko艂y. W swoim przem贸wieniu tegoroczni maturzy艣ci dzi臋kowali nauczycielom, dyrekcji, m艂odszym kolegom i kole偶ankom, pracownikom szko艂y. Absolwenci szczeg贸lnie wyr贸偶niaj膮cy si臋 w nauce otrzymali 艣wiadectwa uko艅czenia szko艂y z wyr贸偶nieniem oraz nagrody ksi膮偶kowe. Z kolei ci, kt贸rzy osi膮gali wyj膮tkowe sukcesy na polu sportowym odebrali z r膮k Pana Jakuba Piotrkowskiego nagrody, ufundowane przez Rad臋 Rodzic贸w. Natomiast 19 absolwent贸w technikum, bior膮cych udzia艂 w projekcie "Kszta艂cenie zawodowe w Powiecie Golubsko-Dobrzy艅skim" otrzyma艂o certyfikaty spawalnicze, potwierdzaj膮ce ich 艣wie偶o zdobyte umiej臋tno艣ci. To by艂a bardzo wzruszaj膮ca uroczysto艣膰, kt贸r膮 d艂ugo zapami臋tamy. Naszym absolwentom 偶yczymy powodzenia na egzaminie maturalnym!
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies