Strona g艂贸wna
Pierwszy w wojew贸dztwie Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Krzykalska   
poniedzia艂ek, 07 maja 2018 08:40
W trakcie, gdy w naszej szkole trwa艂y uroczysto艣ci zwi膮zane z uko艅czeniem szko艂y przez tegorocznych absolwent贸w Technikum i Liceum dla Doros艂ych, jeden z naszych maturzyst贸w - Mariusz Rumi艅ski z klasy IV Technikum Ekonomicznego - bra艂 udzia艂 w wojew贸dzkim etapie Og贸lnopolskiego Turnieju Wiedzy Po偶arniczej "M艂odzie偶 zapobiega po偶arom". Fina艂 turnieju odby艂 si臋 w Che艂mnie i sk艂ada艂 si臋 z dw贸ch etap贸w: testu pisemnego i cz臋艣ci ustnej. Z dum膮 informujemy, 偶e Mariusz okaza艂 si臋 bezkonkurencyjny w tym trudnym konkursie i zaj膮艂 pierwsze miejsce w wojew贸dztwie! Tym samym zakwalifikowa艂 si臋 do kolejnego etapu - og贸lnopolskiego, kt贸ry odb臋dzie si臋 na pocz膮tku czerwca w Warszawie. Mariuszowi serdecznie gratulujemy i 偶yczymy powodzenia.
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies