Strona g艂贸wna
Nowy gabinet profilaktyki zdrowotnej Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska   
艣roda, 18 kwietnia 2018 14:07
Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu jest jedn膮 ze szk贸艂 powiatowych, kt贸ra zyska艂a nowoczesne wyposa偶anie gabinetu profilaktyki zdrowotnej, sfinansowane ze 艣rodk贸w bud偶etu pa艅stwa otrzymanych za po艣rednictwem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego oraz 艣rodk贸w w艂asnych Powiatu Golubsko-Dobrzy艅skiego. Nasi uczniowie mog膮 teraz korzysta膰 z nowoczesnego, 艣wietnie wyposa偶onego gabinetu, kt贸ry zosta艂 uroczy艣cie otwarty w ubieg艂y pi膮tek przez Starost臋 Powiatu Golubsko-Dobrzy艅skiego, Pana Andrzeja Okruci艅skiego, Kierownik Wydzia艂u O艣wiaty i Zdrowia, Pani膮 Ma艂gorzat臋 Piaskowsk膮, Dyrektora Szko艂y, Pani膮 Agnieszk臋 Brzostowsk膮 i Wicedyrektora Rafa艂a Szynkiewicza. Przy okazji wizyty w szkole przedstawiciele organu prowadz膮cego zwiedzili szko艂臋 i obejrzeli 艣wie偶o odnowione klasy. "Warto podkre艣li膰, 偶e wszystkie bie偶膮ce remonty s膮 wykonywane przez pracownik贸w obs艂ugi naszej szko艂y, kt贸rzy z wielkim zaanga偶owaniem dbaj膮 o to, by uczniowie naszej szko艂y mogli si臋 uczy膰 w estetycznych klasach. Chcia艂em im za to serdecznie podzi臋kowa膰." - m贸wi Rafa艂 Szynkiewicz. "W tym roku szkolnym wszystkie prace remontowe wykonywali艣my bez wynajmowania firm zewn臋trznych - zaoszcz臋dzone w ten spos贸b pieni膮dze mo偶emy przeznaczy膰 na inne potrzeby. Staramy si臋 tak偶e pozyskiwa膰 sponsor贸w, kt贸rzy wspieraj膮 nasz膮 szko艂臋. Dzi臋ki dobrej wsp贸艂pracy z firmami, kt贸re przyjmuj膮 naszych uczni贸w na praktyki zawodowe pozyskali艣my np. pi臋kne kwiaty, kt贸re wsp贸lnie z uczniami posadzili艣my na terenie szko艂y" - dodaje Agnieszka Brzostowska. Spotkanie zako艅czy艂o si臋 om贸wieniem plan贸w na kolejnych rok szkolny. Dzi臋kujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!

 
 

 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies