RAJD WIOSENNY 2018 Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Krzykalska
wtorek, 27 marca 2018 17:33
24 marca 2018 roku uczniowie naszej szko艂y jak co roku uczestniczyli w 51 Rajdzie Wiosennym "Topienie Marzanny" z Ciechocina do Golubia-Dobrzynia organizowany przez oddzia艂 PTTK. Wszyscy w dobrym nastroju zebrali艣my si臋 o godz. 9.00 przy Zespole Szk贸艂 Miejskich nr 2 Golubskim, gdzie organizatorzy zapewnili przejazd autobusem do Ciechocina. W Ciechocinie nast膮pi艂o uroczyste powitanie uczestnik贸w rajdu i nast臋pnie wyruszyli艣my na szlak pieszy.  Na wyznaczonej trasie m艂odzie偶 podziwia艂a budz膮c膮 si臋 do 偶ycia przyrod臋. Rajd przebiega艂 szlakiem turystycznym Doliny Drw臋cy. Tradycyjnie na Dulniku czeka艂o na uczestnik贸w rajdu ognisko, gdzie mo偶na by艂o upiec kie艂baski i odpocz膮膰 przed dalsz膮 tras膮. Po dotarciu do celu czeka艂 w Szkole Podstawowej nr 2 gor膮cy posi艂ek. Na zako艅czenie rajdu zosta艂y wr臋czone pami膮tkowe statuetki i dyplomy  dla szk贸艂 uczestnicz膮cych w rajdzie.