TURNIEJ FINA艁OWY SZKOLNEJ LIGI PI艁KI NO呕NEJ CH艁OPC脫W Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Piotrowski
czwartek, 22 marca 2018 15:49
Zako艅czy艂y si臋 rozgrywki sezonu 2017/2018 szkolnej ligi pi艂ki no偶nej ch艂opc贸w. Runda jesienna rozpocz臋艂a si臋 w pa藕dzierniku 2017 i trwa艂a do ko艅ca pierwszego semestru. Rund臋 wiosenn膮 rozegrano 21.03.2018 w formie turnieju, w kt贸rym wzi臋艂o udzia艂 pi臋膰 najlepszych dru偶yn.
Turniej rozegrano systemem "ka偶dy z ka偶dym". Widzowie mieli okazj臋 obserwowa膰 dziesi臋膰 spotka艅. Wszystkie mecze sta艂y na wysokim poziomie i toczy艂y si臋 w bardzo du偶ym tempie. Sporo ciekawych akcji i wiele efektownych bramek musia艂o si臋 podoba膰 kibicom. Ostatecznie Mistrzami Ligi w sezonie 2017/2018 zosta艂a dru偶yna klasy III B ZSZ, kt贸ra zgromadzi艂a 27 pkt. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy klasy IV TR zdobywaj膮c 24 pkt. Ostatnie miejsce na podium zaj臋li przedstawiciele klasy III A ZSZ z 21 pkt. Na miejscu czwartym uplasowali si臋 pi艂karze po艂膮czonych klas pierwszych TE/TIR/TOR, kt贸rzy uzbierali 16 pkt. Pi膮te miejsce przypad艂o dru偶ynie klasy II TOR, kt贸ra uzyska艂a 12 pkt.
W klasyfikacji "KR脫LA STRZELC脫W" walka toczy艂a si臋 do ostatniego meczu pomi臋dzy ARTUREM PAGIE z klasy IV TR a PATRYKIEM SITKOWSKIM z III A ZSZ. Ostatecznie trofeum zdoby艂 PATRYK zdobywaj膮c w ca艂ej lidze 12 bramek, wyprzedzaj膮c ARTURA tylko jedn膮 bramk膮.
Wszystkie dru偶yny otrzyma艂y dyplomy, puchary oraz pami膮tkowe imienne nagrody z r膮k Pani Dyrektor Agnieszki Brzostowskiej i prezesa UKS "AREZ" Jakuba Piotrkowskiego. Organizatorem ligi oraz turnieju by艂 UKS "AREZ" oraz RADA RODZIC脫W Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu. Organizatorzy serdecznie dzi臋kuj膮 za pomoc: nauczycielom WF, Kacprowi Stasiakowi z samorz膮du uczniowskiego, pani piel臋gniarce szkolnej, panu Kubie Rackiemu, panu Szymonowi Wi艣niewskiemu.

KIBICOM DZI臉KUJEMY ZA PRZYBYCIE I DOPING I ZAPRASZAMY NA KOLEJN膭 EDYCJ臉 LIGI 2018/2019.

niebawem przedstawimy dok艂adn膮 tabel臋 z wynikami