Prymus Zawodu Pomorza i Kujaw Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska
wtorek, 13 marca 2018 16:27
Kolejna uczennica Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu mo偶e pochwali膰 si臋 wspania艂ym sukcesem. Weronika Malinowska - uczennica klasy III Technikum Architektury Krajobrazu otrzyma艂a stypendium Prymusa Zawodu Pomorza i Kujaw. Projekt stypendialny jest skierowany do uczni贸w szk贸艂 z wojew贸dztwa kujawsko-pomorskiego szczeg贸lnie uzdolnionych w zakresie przedmiot贸w zawodowych realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Wojew贸dztwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Stypendium mo偶e by膰 przeznaczone m.in. na uczestnictwo w zaj臋ciach pozalekcyjnych czy zakup specjalistycznego sprz臋tu  zgodnego z kierunkiem rozwoju zawodowego ucznia. Weronice gratulujemy, a pozosta艂ych uczni贸w naszej szko艂y zach臋camy do wzi臋cia udzia艂u w kolejnych edycjach projektu.