Stypendium dla najzdolniejszego od firmy ISTRAIL Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Boniecka
czwartek, 08 marca 2018 12:17
Wsp贸艂praca szk贸艂 z pracodawcami w procesie kszta艂cenia zawodowego ma obecnie du偶e znaczenie, poniewa偶 wp艂ywa na podniesienie jako艣ci i efektywno艣ci kszta艂cenia. Dlatego od kilku lat Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2 wsp贸艂pracuje z firm膮 ISTRAIL Sp. z o.o. w Golubiu-Dobrzyniu, w kt贸rej praktyczn膮 nauk臋 zawodu odbywa nasza m艂odzie偶, kszta艂c膮ca si臋 w zawodzie elektromechanik pojazd贸w samochodowych. Poza tym uczniowie w ramach podj臋tej wsp贸艂pracy uczestnicz膮 w wycieczkach krajowych i zagranicznych, w tym roku zwiedzili mi.in. fabryk臋 pojazd贸w Scania oraz hut臋 stali SAAB w Szwecji. Dzi臋ki wsparciu finansowemu firmy podczas ferii czworo uczni贸w uczestniczy艂o w kursie operator贸w w贸zk贸w wid艂owych. Ponadto co semestr sponsoruje stypendium dla najzdolniejszego ucznia. W tym semestrze najwy偶sz膮 艣redni膮 ocen uzyska艂 Damian Wilman z klasy IIIa ZSZ i to on odebra艂 stypendium z r膮k Dyrektora Szko艂y. Gratulujemy Damianowi i 偶yczymy dalszych sukces贸w, a firmie ISTRAIL dzi臋kujemy za tak owocn膮 wsp贸艂prac臋.