Kurs prawa jazdy kategorii B - za darmo! Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska
wtorek, 06 marca 2018 18:32
W ramach projektu "Kszta艂cenie zawodowe w Powiecie Golubsko-Dobrzy艅skim" uczniowie Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 mog膮 bezp艂atnie zdoby膰 dodatkowe kwalifikacje i uprawnienia. Jedn膮 z najbardziej przydatnych m艂odemu cz艂owiekowi  umiej臋tno艣ci jest niew膮tpliwie kurs prawa jazdy kategorii B. W艂asne "prawko" zwi臋ksza mobilno艣膰 i niezale偶no艣膰, pozwala na samodzielne podr贸偶owanie i jest dodatkowym atutem dla pracodawc贸w, kt贸rzy poszukuj膮 dyspozycyjnych pracownik贸w. Dlatego w naszej szkole a偶 180 uczni贸w b臋dzie mog艂o zdoby膰 uko艅czy膰 kurs prawa jazdy kategorii B. Pierwsza grupa uczni贸w ju偶 rozpocz臋艂a zaj臋cia teoretyczne i praktyczne w o艣rodkach szkolenia kierowc贸w na terenie Golubia ? Dobrzynia: w  OSK "MOTO-OR" Ryszard O艣ka oraz OSK Zdzis艂aw Paradzi艅ski. M艂odym kierowcom 偶yczymy pomy艣lnego zdania egzamin贸w oraz szerokiej drogi.