Rusza projekt "Kszta艂cenie zawodowe w Powiecie Golubsko-Dobrzy艅skim" Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska
czwartek, 01 marca 2018 16:08
Ferie s膮 czasem odpoczynku dla uczni贸w, ale w Zespole Szk贸艂 nr 2 du偶o si臋 dzieje nawet w tym okresie. Wraz z pocz膮tkiem roku ruszy艂 projekt "Kszta艂cenie zawodowe w Powiecie Golubsko-Dobrzy艅skim". Dzi臋ki staraniom w艂adz powiatowych uda艂o si臋 pozyska膰 dofinansowanie ze 艣rodk贸w Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego dla Poddzia艂ania 10.2.3 Kszta艂cenie zawodowe, Dzia艂anie 10.2 Kszta艂cenie og贸lne i zawodowe w ramach Osi priorytetowej 10 Innowacyjna Edukacja.

W dniu 13 lutego w Zespole Szk贸艂 w Golubiu-Dobrzyniu odby艂o si臋 pierwsze spotkanie z uczniami bior膮cymi udzia艂 w projekcie w szkoleniu z zakresu obs艂ugi samochodu.  W spotkaniu z m艂odzie偶膮 uczestniczyli przedstawiciele samorz膮du: Starosta Powiatu Golubsko-Dobrzy艅skiego, Pan Andrzej Okruci艅ski, Wicestarosta Pan Franciszek Gutowski, Koordynator Projektu Pani Monika Ciechanowska oraz wykonawcy, kt贸rzy zostali wy艂onieni w ramach przetargu i przedstawiciele lokalnych medi贸w. Realizacja projektu niew膮tpliwie b臋dzie s艂u偶y艂a podniesieniu jako艣ci pracy naszej szko艂y i zwi臋kszeniu konkurencyjno艣ci naszych absolwent贸w na rynku pracy.

ZOBACZ WI臉CEJ W SERWISIE YouTube