Studni贸wka 2018 Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska
wtorek, 30 stycznia 2018 15:58
W ubieg艂膮 sobot臋 uczniowie klas czwartych technikum i s艂uchacz liceum dla doros艂ych bawili si臋 na swoim balu studni贸wkowym. Uroczysto艣膰 rozpocz臋艂a si臋 od powitania wszystkich zaproszonych go艣ci przez przedstawicieli tegorocznych maturzyst贸w. W ciep艂ych s艂owach uczniowie dzi臋kowali swoim rodzicom, nauczycielom i kadrze kierowniczej za wspieranie ich w trakcie nauki w Zespole Szk贸艂 nr 2.
Szczeg贸lne wyrazy wdzi臋czno艣ci skierowali w stron臋 swoich wychowawc贸w: Pani Joanny Lisewskiej, Pani Ma艂gorzaty Chojak, Pani Anny G贸rskiej i Pana Jakuba Piotrkowskiego oraz rodzic贸w, kt贸rzy wzi臋li na siebie trud zorganizowania tego pi臋knego balu. Nast臋pnie g艂os zabra艂a przedstawicielka rodzic贸w, Pani  Angelika Modrzejewska, kt贸ra r贸wnie偶 dzi臋kowa艂a wszystkim nauczycielom i wychowawcom za zaanga偶owanie i po艣wi臋cenie, 偶ycz膮c im jednocze艣nie wielu sukces贸w zawodowych i satysfakcji z wykonywanej pracy. Na koniec zabra艂a g艂os dyrektor szko艂y, Pani Agnieszka Brzostowska, kt贸ra w imieniu ca艂ego grona pedagogicznego 偶yczy艂a m艂odzie偶y odwagi w realizowaniu marze艅 i powodzenia na egzaminach maturalnych oraz otworzy艂a bal tradycyjnymi s艂owami: "Poloneza czas zacz膮膰!". Wspania艂a zabawa trwa艂a do bia艂ego rana. Mamy nadziej臋, 偶e dla naszych maturzyst贸w, te pierwsze doros艂e chwile sp臋dzone wsp贸lnie z gronem pedagogicznym, b臋d膮 w przysz艂o艣ci mi艂ym wspomnieniem ze szkolnych lat.