Pierwsze miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym Drukuj Email
Wpisany przez Szymon Wi艣niewski
poniedzia艂ek, 29 stycznia 2018 07:15
Z okazji 155. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego w Starostwie Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu odby艂 si臋 Powiatowy Konkurs Historyczny, kt贸rego uroczyste  podsumowanie mia艂o miejsce podczas LVI sesji rady powiatu. Konkurs adresowany by艂 do uczni贸w szk贸艂 podstawowych, klas gimnazjalnych oraz szk贸艂 ponadpodstawowych z terenu powiatu golubsko-dobrzy艅skiego. Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu reprezentowa艂y Dorota Trawi艅ska oraz Oliwia Krupka z klasy I Technikum Organizacji Reklamy. Z dum膮 informujemy, 偶e nasze uczennice zaj臋艂y pierwsze miejsce w kategorii szk贸艂 ponadpodstawowych.  Uczennice przygotowywa艂y si臋 do konkursu pod czujnym okiem  nauczyciela historii - Szymona Wi艣niewskiego. W trakcie uroczysto艣ci rodzicom wyr贸偶nionych uczni贸w oraz nauczycielom prowadz膮cym wr臋czono okoliczno艣ciowe listy gratulacyjne. Dorocie i Oliwii oraz ich opiekunowi serdecznie gratulujemy wspania艂ego sukcesu.