Darowizny i nagrody Drukuj Email
Wpisany przez Wies艂aw D膮bek
wtorek, 23 stycznia 2018 14:22
Od wielu ju偶 lat biblioteka szkolna organizuje r贸偶nego rodzaju wystawy ksi膮偶ek, kiermasze podr臋cznik贸w oraz sprzeda偶 taniej ksi膮偶ki. Nierzadko dzieje si臋 to przy wsp贸艂pracy z Hurtowni膮 i Ksi臋garni膮 Taniej Ksi膮偶ki z siedzib膮 w 呕ychlinie. Co roku biblioteka szkolna wzbogaca swoje zbiory o przepi臋kne pozycje ksi膮偶kowe jako nagrody za t膮 form臋 wsp贸艂pracy popularyzuj膮c czytelnictwo w艣r贸d m艂odzie偶y naszej szko艂y.
Ju偶 na pocz膮tku tego roku kalendarzowego biblioteka szkolna otrzyma艂a w nagrod臋 za swoj膮 dzia艂alno艣膰 czytelnicz膮 a偶 64. r贸偶nego rodzaju albumy, s艂owniki, encyklopedie, leksykony, przewodniki itd. Zapraszamy m艂odzie偶, nauczycieli, pracownik贸w szko艂y, rodzic贸w naszej m艂odzie偶y do obejrzenia tych dar贸w.