Szlachetna Paczka Drukuj Email
Wpisany przez Szymon Wi艣niewski
pi膮tek, 15 grudnia 2017 09:35
Od kilkunastu lat w ca艂ej Polsce w ramach akcji "Szlachetna Paczka" przygotowywane s膮 przed 艢wi臋tami Bo偶ego Narodzenia paczki z prezentami dla potrzebuj膮cych rodzin
Paczki przygotowali mieszka艅cy powiatu, przedsi臋biorcy oraz uczniowie i instytucje. Mi臋dzy innymi 艣wi膮teczne prezenty przygotowa艂a m艂odzie偶 z Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu. Akcj臋 z ramienia samorz膮du szkolnego koordynowa艂y Agnieszka Skonieczna oraz Dominika Ciechacka z klasy I technikum organizacji reklamy.
Ca艂a spo艂eczno艣膰 szko艂y w艂膮czy艂a si臋 w akcj臋. Uczniowie przeprowadzili w ka偶dej z klasy tzw. "g贸r臋 grosza". Nauczyciele zakupili potrzebne ubrania oraz produkty spo偶ywcze. Paczka zosta艂a spakowana i przekazana do punktu zbi贸rki.
Serdecznie dzi臋kujemy wszystkim, kt贸rzy w艂膮czyli si臋 w pomoc.