Potrzeby rynku pracy Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska
czwartek, 14 grudnia 2017 22:07
Technikum w Zespole Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu znalaz艂o si臋 w elitarnym gronie szk贸艂 wyr贸偶nionych w konkursie "Potrzeby rynku pracy nasz膮 misj膮". Konkurs zorganizowa艂 Wojew贸dzki Urz膮d Pracy w Toruniu we wsp贸艂pracy z Urz臋dem Marsza艂kowskim Wojew贸dztwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz Kuratorium O艣wiaty w Bydgoszczy.

Konkurs by艂 realizowany  pod patronatem Wojew贸dzkiej Rady Rynku Pracy, a jego celem  by艂o wy艂onienie i promocja szk贸艂, kt贸re najpe艂niej realizuj膮 zadania zwi膮zane z przygotowaniem uczni贸w do funkcjonowania na wsp贸艂czesnym rynku pracy. Warto podkre艣li膰, 偶e Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2 by艂 jedyn膮 szko艂膮 powiatu golubsko-dobrzy艅skiego i jedn膮 z dziewi臋ciu w wojew贸dztwie kujawsko-pomorskim, kt贸ra zosta艂a nagrodzona w konkursie, co potwierdza, 偶e kszta艂cimy efektywnie i skutecznie. Wygrana w konkursie jest wynikiem wsp贸lnego wysi艂ku uczni贸w, nauczycieli i pracodawc贸w, kt贸rzy du偶膮 wag臋 przywi膮zuj膮 do tego, aby szko艂a kszta艂ci艂a w zawodach poszukiwanych na lokalnym rynku pracy. Mamy nadziej臋, 偶e zach臋ci to tegorocznych absolwent贸w okolicznych gimnazj贸w do z艂o偶enia dokument贸w w艂a艣nie do naszej szko艂y. Zapraszamy!