Strona g艂贸wna
Olimpiada J臋zyka Rosyjskiego Drukuj Email
Wpisany przez Maria Zieli艅ska   
poniedzia艂ek, 11 grudnia 2017 21:15
W Zespole Szk贸艂 nr 2 w Golubiu - Dobrzyniu odby艂a si臋 Olimpiada J臋zyka Rosyjskiego, zorganizowana przez Komitet Okr臋gowy XLIX Olimpiady J臋zyka Rosyjskiego UMK w Toruniu.
Szko艂臋 reprezentowa艂a na etapie I stopnia Milena Sanecka z kl. II TEI. Eliminacje I stopnia sk艂ada艂y si臋 : z cz臋艣ci pisemnej i z cz臋艣ci ustnej. Cz臋艣膰 pisemn膮 poprzedzi艂a cz臋艣膰 ustna, na kt贸rej uczennica zaprezentowa艂a  temat w j臋zyku rosyjskim : Nauka j臋zyk贸w obcych z wykorzystaniem  Internetu.
Test zawiera艂 zadania o r贸偶nym stopniu trudno艣ci. Uczennica musia艂a zmierzy膰 si臋 z sze艣cioma zadaniami, kt贸re sprawdza艂y znajomo艣膰 s艂ownictwa, ortografii, wiedz臋 gramatyczn膮 i umiej臋tno艣膰 t艂umaczenia zda艅 na j臋zyk rosyjski.Test trwa艂 120 minut. Gratulujemy i 偶yczymy kolejnych sukces贸w w nauce j臋zyka rosyjskiego. Milena ju偶 przygotowuje si臋 do kolejnego konkursu  - Dyktando Rosyjskoj臋zyczne dla uczni贸w szk贸艂 艣rednich.
Opiekun : Maria Zieli艅ska - nauczyciel j臋zyka rosyjskiego.
                      
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies