Pr贸bne egzaminy maturalne Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska
poniedzia艂ek, 04 grudnia 2017 22:55
Uczniowie Zespo艂u Szkó艂 nr 2 w Golubiu – Dobrzyniu maj膮 ju偶 za sob膮 próbne egzaminy maturalne z j臋zyka polskiego, matematyki oraz j臋zyków obcych na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Próbna Matura z Operonem to ogólnopolska akcja, w ramach której przeprowadzane s膮 próbne egzaminy maturalne dla uczniów liceów i techników w ca艂ym kraju. S膮 one organizowane  od 2007 roku. Co roku przyst臋puje do niego 70% uczniów z klas maturalnych, w tym tak偶e nasi maturzy艣ci, którzy maj膮 okazj臋 przekona膰 si臋, jak wygl膮da egzamin maturalny i oswoi膰 si臋 ze stresem. Nauczyciele z kolei zyskuj膮 w ten sposób wiedz臋 na temat tego, jakie zadania sprawiaj膮 uczniom najwi臋cej trudno艣ci i mog膮 skutecznie pracowa膰 nad popraw膮 efektywno艣ci swojej pracy. Maturzystom 偶yczymy wysokich wyników zarówno po próbnych, jak i „prawdziwych” egzaminach maturalnych.