Strona g艂贸wna
Mistrzostwa Powiatu Golubsko-Dobrzy艅skiego w Indywidualnych Biegach Prze艂ajowych Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Krzykalska
czwartek, 28 wrze艣nia 2017 08:56
W dniu 26-09-2017r. odby艂y si臋 coroczne Mistrzostwa Powiatu Golubsko-Dobrzy艅skiego w Indywidualnych Biegach Prze艂ajowych.  Zawody tradycyjnie odby艂y si臋 w lasku miejskim, za terenem OSiR-u. Zmagania rozpocz臋艂y si臋 o godz. 10.30. Jako pierwsze zaprezentowa艂y si臋 Nasze dziewcz臋ta na dystansie 1500 m. W tym biegu trzy zawodniczki wywalczy艂y kwalifikacje na fina艂y wojew贸dzkie. By艂y to Wi艣niewska Marta z klasy I A BSIS zajmuj膮c drugie miejsce, Wilczy艅ska Natalia I TE zaj臋艂a trzecie miejsce, na pi膮tej pozycji znalaz艂a si臋 Tarkowska Patrycja z I TOR. Na uznanie zas艂uguj膮 tak偶e Milena Sanecka z II TEI, kt贸ra wywalczy艂a  sz贸ste miejsce, Kopczy艅ska Natalia I TE miejsce dziewi膮te i Czenkusz Paulina III TE dziesi膮te miejsce. Ch艂opcy rywalizowali na dystansie 2000m. Najszybszy okaza艂 si臋 Olczak Karol III B ZSZ, drugi przybieg艂 Skrzeszewski Mateusz I TE, trzeci Jachowski Sebastian I TIR, czwarty Tarkowski Przemys艂aw III b ZSZ, pi膮te miejsce wywalczy艂 Wi艣niewski Dawid z I TE, jako dziesi膮ty dobieg艂 Romanowski Kamil I b BSIS. Dzi臋ki udanemu wyst臋powi w zmaganiach na szczeblu powiatowym o艣mioro zawodnik贸w b臋dzie reprezentowa膰 nasz膮 szko艂臋 w finale Kujawsko-Pomorskich Igrzysk M艂odzie偶y Szkolnej w Bydgoszczy. Naszym biegaczom i biegaczkom gratulujemy i 偶yczymy udanego startu w finale wojew贸dzkim.