Po偶egnanie Absolwent贸w ZSZ Drukuj Email
Wpisany przez G贸rska
poniedzia艂ek, 26 czerwca 2017 09:17
W 艣rod臋 21 czerwca 2017r. w Zespole Szk贸艂 nr 2 po偶egnali艣my kolejny rocznik Absolwent贸w Zasadniczej Szko艂y Zawodowej. Mottem tegorocznej uroczysto艣ci by艂y s艂owa: Prawdziwe bogactwo to nie to, ile twoja praca pozwoli ci zarobi膰, ale to, kim ci臋 uczyni. O prawdziwo艣ci tych s艂贸w mogli za艣wiadczy膰 obecni na uroczysto艣ci i nagrodzeni certyfikatem - PRACODAWCA Z KLAS膭  - pracodawcy, kt贸rzy aktywnie wsp贸艂pracuj膮 z nasz膮 Szko艂膮 i pomagaj膮 w szkoleniu przysz艂ych fachowc贸w.
Najlepszym wr臋czono 艣wiadectwa z wyr贸偶nieniem i nagrody ksi膮偶kowe. Zaszczytn膮 statuetk臋 PRYMUSA Zespo艂u Szk贸艂  nr 2 wr臋czono Karolinie Witkowskiej za najlepsze wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. W czasie uroczysto艣ci nie zabrak艂o serdecznych s艂贸w ze strony uczni贸w m艂odszych klas oraz podzi臋kowa艅 i kwiat贸w ze strony Absolwent贸w. Spotkanie zako艅czy艂o si臋 kr贸tkim programem poetycko-muzycznym, sk艂aniaj膮cym do refleksji na temat 偶ycia.
Wszystkim tegorocznym Absolwentom ZSZ gratulujemy uko艅czenia edukacji w naszej Szkole i 偶yczymy dalszych sukces贸w, szczeg贸lnie zawodowych.