DOPALACZE KRADN膭 呕YCIE Drukuj Email
Wpisany przez Kilanowska
czwartek, 08 czerwca 2017 06:59
Z okazji Dnia Dziecka oraz przypadaj膮cego na 1 czerwca "Dnia bez alkoholu" do uczni贸w i rodzin z ternu miasta Golubia-Dobrzynia skierowana zosta艂a kampania "Trze藕wo艣膰 to u nas rodzinne", nad kt贸r膮 honorowy patronat obj膮艂 Burmistrz Miasta Golubia-Dobrzynia, a patronat medialny -telewizja Golub- Dobrzy艅. W ramach tej kampanii dla szk贸艂 ponadgimnazjalnych zorganizowano konkurs na przygotowanie spotu reklamowego pt. "Dopalacze kradn膮 偶ycie". Uczniowie naszej szko艂y w sk艂adzie: Weronika Poniatowska, Klaudia Wysocka, Artur Grze艣lak i Patryk Malinowski (wszyscy z klasy I TOR) nagrali bardzo interesuj膮cy spot reklamowy i wygrali konkurs. Uczniowie otrzymali wiele cennych nagr贸d takich, jak selfiesticki, powerbanki, s艂uchawki bezprzewodowe itp. Podczas uroczystego wr臋czenia nagr贸d w Urz臋dzie Miasta zaprezentowano wszystkim zgromadzonym zwyci臋ski spot nagrany przez naszych uczni贸w. Zach臋camy do obejrzenia go, bo jest przygotowany profesjonalnie, a jego przes艂anie "Dopalacze kradn膮 偶ycie" niech b臋dzie przestrog膮 dla wszystkich przed zbli偶aj膮cymi si臋 wakacjami.