TURNIEJ PI艁KI NO呕NEJ DZIEWCZ膭T O PUCHAR PREZESA UKS "AREZ" Drukuj Email
Wpisany przez Piotrkowski
poniedzia艂ek, 05 czerwca 2017 14:40
Kolejny raz Uczniowski Klub Sportowy "AREZ" dzia艂aj膮cy przy Naszej Szkole by艂 organizatorem turnieju pi艂ki no偶nej dziewcz膮t dla zaprzyja藕nionych szk贸艂 z naszego regionu. Tegoroczna edycja odby艂a si臋 w dniu dziecka na g艂贸wnej p艂ycie boiska na terenie OSiR Golub-Dobrzy艅. Do tej edycji turnieju udzia艂 wzi臋艂y : Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie, Centrum Kszta艂cenia Ustawicznego i Zawodowego w Brodnicy, Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 1 im. Anny Waz贸wny w Golubiu-Dobrzyniu oraz Nasza reprezentacja. Turniej rozegrano systemem "ka偶dy z ka偶dym", za zwyci臋stwo przyznawano trzy punkty, za remis jeden punkt a za pora偶k臋 zero punkt贸w. Zawody by艂y bardzo wyr贸wnane, po rozegraniu wszystkich spotka艅 a偶 trzy dru偶yny mia艂y taki sam dorobek punktowy. O ko艅cowych lokatach decydowa艂y bramki zdobyte w poszczeg贸lnych meczach a o pierwszym miejscu zadecydowa艂 wynik bezpo艣redniego spotkania. Ostatecznie czwarte miejsce zaj臋艂y dziewcz臋ta z "Waz贸wny", trzecie miejsce przypad艂o dru偶ynie gospody艅, drugie miejsce wywalczy艂y zawodniczki z Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 w Rypinie a zwyci臋偶czyniami turnieju zosta艂y reprezentantki Centrum Kszta艂cenia Ustawicznego i Zawodowego w Brodnicy. Zawody przebiega艂y w mi艂ej atmosferze a poziom gry zawodniczek z roku na rok si臋 podnosi.
Organizatorem Turnieju by艂 UKS "AREZ" i ZS nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu. Impreza zosta艂a sfinansowana ze 艣rodk贸w pochodz膮cych z bud偶etu MIASTA GOLUBIA-DOBRZYNIA oraz dzi臋ki hojno艣ci  w艂a艣cicieli firm ADAM-MED i CUKIERNI MA艁GOSIA pa艅stwa Borys. Serdeczne podzi臋kowania nale偶膮 si臋 tak偶e kierownictwu oraz pracownikom OSiR za go艣cinno艣膰 i pomoc techniczn膮. ZAPRASZAMY NA KOLEJN膭 EDYCJ臉 TURNIEJU JU呕 ZA ROK