Bieg Prze艂ajowy Konstytucji 3 Maja Drukuj Email
Wpisany przez Krzykalska
czwartek, 11 maja 2017 10:41
3 maja 2017r odby艂y si臋 biegi prze艂ajowe zorganizowane przez O艣rodek Sportu i Rekreacji  w Golubiu-Dobrzyniu oraz ognisko TKKF Rytm. Wzi臋艂o w nim udzia艂 oko艂o 100 uczestnik贸w. W艣r贸d nich byli, zawodnicy amatorzy, marato艅czycy, uczniowie i nauczyciele. Oko艂o godz. 14.00 rozpocz臋艂y si臋 biegi dla najm艂odszych  w kategorii wiekowej do lat 6 na dystansie 200m. Uczniowie naszej szko艂y biegli na dystansie 3200m i w biegu g艂贸wnym na dystansie 7500m. Najlepszym na dystansie 3200m w kategorii m臋偶czyzn okaza艂 si臋 Karol Olczak z II B ZSZ , III miejsce zosta艂 Mateusz 艁臋gowski z II B ZSZ. Natomiast Najlepszym zawodnikiem na dystansie 7500m zosta艂 Mateusz Tarkowski z II B ZSZ w swojej kategorii wiekowej. Najlepsi otrzymali okaza艂e medale oraz nagrody rzeczowe, kt贸re wr臋cza艂 kierownik OSiRu pan Piotr Floerke. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dzi臋kujemy.