PO呕EGNANIE ABITURIENT脫W Drukuj Email
Wpisany przez Wi艣niewski
poniedzia艂ek, 08 maja 2017 08:54
W miniony pi膮tek uczniowie ostatnich klas technikum architektury krajobrazu, ekonomicznego, rolniczego oraz liceum og贸lnokszta艂c膮cego dla doros艂ych otrzymali 艣wiadectwa uko艅czenia szko艂y. W tym roku najlepszym uczniem szko艂y zosta艂 Piotr Jachowski z technikum architektury krajobrazu. Zgodnie z tradycj膮 szko艂y otrzyma艂 statuetk臋 Primusa, kt贸r膮 wr臋czy艂 dyrektor Grzegorz R贸偶a艅ski. Obecny na zako艅czeniu starosta Andrzej Okruci艅ski wr臋czy艂 Piotrowi nagrod臋 starosty.
Tradycyjnie nie zabrak艂o kwiat贸w i podzi臋kowa艅 z艂o偶onych na r臋ce dyrekcji, wychowawc贸w oraz nauczycieli. Uczniowie m艂odszych klas przygotowali mini spektakl, chc膮c w ten spos贸b pogratulowa膰 starszym kolegom zako艅czenia edukacji w Zespole Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu.