VII Og贸lnopolski Konkurs Wiedzy o Architekturze Krajobrazu Drukuj Email
Wpisany przez Kaliska
艣roda, 12 kwietnia 2017 10:50
W dniach 6 i 7 kwietnia 2017 roku, dwoje uczni贸w naszej szko艂y: Piotr Jachowski i Pawe艂 Rutkowski z Technikum Architektury Krajobrazu bra艂o udzia艂 w VII Og贸lnopolskim Konkursie Wiedzy o Architekturze Krajobrazu, kt贸ry odby艂 si臋 w Gda艅sku w Zespole Szk贸艂 Architektury Krajobrazu i Handlowo-Us艂ugowych. Do fina艂u dosta艂y si臋 24 szko艂y z ca艂ej Polski. W tym roku nale偶a艂o wykaza膰 si臋 kreatywno艣ci膮 w zagospodarowaniu przestrzeni "Puzzlach krajobrazowych" promuj膮cych sw贸j region zamieszkania oraz w konkursie indywidualnym. Poziom konkursu by艂 bardzo wysoki i ciekawy, wszyscy uczniowie wykazali si臋 du偶膮 wiedz膮 teoretyczn膮 i praktyczn膮  z architektury krajobrazu. Nasi uczniowie dzielnie walczyli w obu konkurencjach, wykazuj膮c si臋 du偶膮 wiedz膮 z ro艣lin ozdobnych i obiekt贸w architektury krajobrazu.