RAJD WIOSENNY "TOPIENIE MARZANNY" Drukuj Email
Wpisany przez Kowalska
czwartek, 30 marca 2017 11:48
25 marca 2017 roku uczniowie naszej szko艂y jak co roku uczestniczyli w 50 Rajdzie Wiosennym "Topienie Marzanny" z Ciechocina do Golubia-Dobrzynia organizowany przez oddzia艂 PTTK. Wszyscy w dobrym nastroju zebrali艣my si臋 o godz. 9.00 na Zamku Golubskim, gdzie organizatorzy zapewnili przejazd autobusem do Ciechocina i spod szko艂y wyruszyli艣my na szlak rajdu. Nast臋pnie wyznaczonym szlakiem turystycznym pod kierunkiem komandora rajdu m艂odzie偶 maszerowa艂a w kierunku Golubia-Dobrzynia. Rajd przebiega艂 szlakiem turystycznym Doliny Drw臋cy. Tradycyjnie na Dulniku czeka艂o na uczestnik贸w rajdu ognisko, gdzie mo偶na by艂o upiec kie艂baski i odpocz膮膰 przed dalsz膮 tras膮. Po dotarciu do celu czeka艂 w Szkole Podstawowej nr 2 gor膮cy posi艂ek. Na zako艅czenie rajdu zosta艂y wr臋czone pami膮tkowe statuetki i dyplomy  dla szk贸艂 uczestnicz膮cych w rajdzie.