KSZTA艁CIMY DLA PRZYSZ艁O艢CI Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
poniedzia艂ek, 13 marca 2017 08:42
Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu konsekwentnie realizuje wizj臋 szko艂y technicznej i zawodowej. Szko艂y solidnej i przyjaznej, a przede wszystkim innowacyjnej w kszta艂ceniu, przy wsp贸艂pracy z pracodawcami i firmami regionu. Jako艣膰 pracy Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 podkre艣laj膮 rodzice oraz wyniki uzyskiwane przez uczni贸w i absolwent贸w. Czwarte miejsce szko艂y w wojew贸dzkiej gali laureat贸w konkurs贸w i olimpiad, ponadprzeci臋tne wyniki maturalne czy ilo艣膰 uzyskanych tytu艂贸w zawodowych jest tylko arytmetycznym dowodem powszechnej opinii. Nowe kierunki kszta艂cenia oraz dba艂o艣膰 o jako艣膰 kszta艂cenia praktycznego przy wsp贸艂pracy z pracodawcami podnosi atrakcyjno艣膰 Zespo艂u Szk贸艂 nr 2.
Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2 jako szko艂a pozytywnego wyboru i innowacyjnej wiedzy zaprasza do wsp贸艂pracy tworz膮c ofert臋 dostosowan膮 do zmian zachodz膮cych w 偶yciu spo艂ecznym i gospodarczym naszego powiatu. Realizujemy has艂o "Kszta艂cimy dla przysz艂o艣ci" rozumiej膮c potrzeby m艂odzie偶y w dobie powstania spo艂ecze艅stwa wielokulturowego i  informatycznego. Kszta艂cimy ludzi przedsi臋biorczych i kreatywnych wyposa偶onych w kompetencje zapewniaj膮cych warunki do rozwoju i zatrudnienia.