STUDNI脫WKA 2017 Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
czwartek, 09 lutego 2017 11:33
Tradycji za do艣膰 czyni膮c, Rodzice i Maturzy艣ci 2017 zorganizowali bal studni贸wkowy. Uczniowie wdzi臋cznie przywitali zaproszone Grono Pedagogiczne podkre艣laj膮c znaczenie i rado艣膰 z obecno艣ci Nauczycieli Zespo艂u Szk贸l Nr 2. S艂owa pe艂ne szacunku i uznania, w imieniu rodzic贸w przekaza艂a Przewodnicz膮cy Rady Rodzic贸w pani Iwona Pawlicka. Podkre艣li艂a zaufanie Rodzic贸w oraz wsparcie w d膮偶eniu szko艂y do rozwoju i utrzymaniu jako艣ci kszta艂cenia og贸lnego i zawodowego.  Dyrektor szko艂y pogratulowa艂 wszystkim uczniom elegancji i wspania艂ego poloneza. Wskaza艂 藕r贸d艂a sukces贸w szko艂y oraz perspektywy rozwoju kszta艂cenia technicznego. 呕yczy艂 jednocze艣nie wymarzonych wynik贸w na egzaminie dojrza艂o艣ci oraz sukces贸w w pracy i dalszej edukacji. Tradycyjnie w balu udzia艂 brali uczniowie technikum rolniczego, technikum ekonomicznego oraz technikum architektury krajobrazu.
Wspania艂a zabawa trwa艂a do bia艂ego rana. Dzi臋kujemy wszystkim za wspania艂a atmosfer臋 oraz niezapomniane wra偶enia.