PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ Drukuj Email
Wpisany przez Wi艣niewski
艣roda, 25 stycznia 2017 07:55
Samorz膮d szkolny zorganizowa艂 w minion膮 niedziel臋 w dobrzy艅skim ko艣ciele charytatywny koncert "Otw贸rz serce dla Stasia". Sze艣cioletni ch艂opiec choruje na bia艂aczk臋. Przybyli na koncert mieszka艅cy mogli us艂ysze膰: Paulin臋 S艂awkowsk膮 z klasy II technikum ekonomicznego, Beat臋 Rumi艅sk膮 z klasy IV technikum ekonomicznego oraz zesp贸艂 w sk艂adzie: Szymon Targowski, 艁ukasz Kami艅ski (obaj IV klasa technikum ekonomicznego) i Kamil Szynkiewicz, Piotr Jasieniecki, Mateusz Kami艅ski (absolwenci). Ponadto kol臋dy i piosenki harcerskie za艣piewali i zagrali harcerze z 14 Dru偶yny Harcerskiej "Odkrywcy" im. Miko艂aja Kopernika w Ga艂czewie.
W trakcie koncertu trwa艂a zbi贸rka pieni臋dzy na leczenie ch艂opca. Wcze艣niej w szkole odby艂a si臋 akcja "G贸ra grosza" oraz sprzeda偶 ciast i ozd贸b 艣wi膮tecznych. 艁膮cznie uda艂o si臋 zebra膰 ponad 3,7 tysi膮ca z艂otych. Akcj臋 koordynowa艂 samorz膮d szkolny pod kierownictwem przewodnicz膮cego Kamila Lewickiego z klasy III technikum ekonomicznego.