Miko艂ajkowy turniej tenisa sto艂owego Drukuj Email
Wpisany przez Krzykalska
艣roda, 21 grudnia 2016 12:33
W dniu 15.12.2016 r. w sali  gimnastycznej w Zespole Szk贸艂 nr 3 w Golubiu - Dobrzyniu odby艂 si臋 III Miko艂ajkowy Indywidualny Turniej Tenisa Sto艂owego. Zorganizowany przez Zespole Szk贸艂 nr 3 i Uczniowski Klub Sportowy "Integra". Turniej by艂 rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych (szko艂y podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne),  rozegrano 107 spodka艅. W trakcie turnieju uczestnicy i kibice mieli mo偶liwo艣膰 cz臋stowania si臋 s艂odyczami i wod膮 mineraln膮. Nagrodami by艂y puchary  i dyplomy. Nasz膮 szko艂臋 reprezentowali Boniecka Ewelina Julia z II TE, kt贸ra zaj臋艂a I miejsce, Julia Iglewska z III TAK, kt贸ra zaj臋艂a VI miejsce, Marcel Wysocki z I TOR, kt贸ry r贸wnie偶 zaj膮艂 IV oraz Mateusz Cieszy艅ski z I TOR. Wygranym serdecznie gratulujemy.