SUPERPI脫RO STAROSTY Drukuj Email
Wpisany przez Brzostowska
pi膮tek, 18 listopada 2016 08:02
W czwartek uczniowie Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 w Golubiu ? Dobrzyniu wzi臋li udzia艂 w V Powiatowym Konkursie Ortograficznym o Superpi贸ro Starosty Powiatu Golubsko - Dobrzy艅skiego. Po eliminacjach szkolnych pi臋cioro uczestnik贸w naszej szko艂y zakwalifikowa艂o si臋 do etapu powiatowego konkursu, w kt贸rym trzeba by艂o zmierzy膰 si臋 z arcytrudnym dyktandem. Uczestnicy konkursu musieli poprawnie zapisa膰 m.in. takie s艂owa jak: pieg偶a, wataha czy chom膮to. Z tym nie艂atwym zadaniem znakomicie poradzi艂 sobie ucze艅 klasy pierwszej Technikum Organizacji Reklamy, Bartosz Jasi艅ski, kt贸ry zaj膮艂 drugie miejsce. O tym, 偶e poziom uczestnik贸w konkursu by艂 bardzo wyr贸wnany 艣wiadczy膰 mo偶e fakt, 偶e od pierwszego miejsca Bartka dzieli艂 zaledwie jeden punkt. Bartoszowi oraz Klaudii Kr贸l, Patrycji Gralik, Anicie Modrzejewskiej oraz Paulinie Dziankowskiej serdecznie gratulujemy i zach臋camy do udzia艂 w kolejnych edycjach konkursu.