DZIE艃 EDUKACJI NARODOWEJ Drukuj Email
Wpisany przez Brzostowska
艣roda, 19 pa藕dziernika 2016 07:36
W ubieg艂y czwartek uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracyjni Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 w Golubiu - Dobrzyniu 艣wi臋towali Dzie艅 Edukacji Narodowej. Ten szczeg贸lny dzie艅 jest 艣wi臋tem wszystkich pracownik贸w o艣wiaty. Uczniowie naszej szko艂y przygotowali z tej okazji uroczyst膮 akademi臋, podczas kt贸rej dzi臋kowali nauczycielom za po艣wi臋cenie, czas i cierpliwo艣膰 w przekazywaniu wiedzy i umiej臋tno艣ci. Wiele ciep艂ych s艂贸w pod adresem pedagog贸w skierowa艂 tak偶e Starosta Powiatu Golubsko - Dobrzy艅skiego Pan Andrzej Okruci艅ski, kt贸ry m贸wi艂 o szczeg贸lnej roli nauczyciela w kszta艂towaniu 艣wiatopogl膮du m艂odych ludzi. R贸wnie偶 Dyrektor Szko艂y, Pan Grzegorz R贸偶a艅ski zwraca艂 uwag臋 na konieczno艣膰 wychowywania kolejnych pokole艅 w szacunku dla tradycyjnych warto艣ci. Wa偶nym punktem akademii by艂o 艣lubowanie przedstawicieli klas pierwszych, kt贸rzy zadeklarowali uroczy艣cie m. in. godne reprezentowanie szko艂y, wierno艣膰 tradycjom naszego narodu i wytrwa艂e poznawanie tajemnic 艣wiata. Podczas uroczysto艣ci Dyrektor Szko艂y wr臋czy艂 nagrody szczeg贸lnie zas艂u偶onym nauczycielom. Ostatnim punktem uroczysto艣ci by艂 program artystyczny w wykonaniu uczni贸w naszej szko艂y, w kt贸rym zaprezentowano   ba艣niow膮 wizualizacj臋 znanej sentencji, 偶e nie ma tego z艂ego, co by na dobre nie wysz艂o. Wszystkim uczniom i pracownikom o艣wiaty jeszcze raz 偶yczymy wszystkiego najlepszego.