Turniej Pi艂ki Koszykowej Dziewcz膮t Drukuj Email
Wpisany przez Krzykalska
艣roda, 12 pa藕dziernika 2016 07:40
W dniu 4 pa藕dziernika 2016r. po raz kolejny odby艂 si臋 Turniej Pi艂ki Koszykowej Dziewcz膮t o Puchar Dyrektora. W tym roku do zawod贸w przyst膮pi艂o 40 uczennic. W imprezie wzi臋艂y udzia艂 nast臋puj膮ce dru偶yny: Technikum Ekonomicznego, Technikum Architektury Krajobrazu, Technikum Organizacji Reklamy i Zasadniczej Szko艂y Zawodowej .Celem imprezy by艂a popularyzacja gry w pi艂k臋 koszykow膮, promowanie zdrowego stylu 偶ycia oraz wy艂onienie najlepszego zespo艂u. Turniej cieszy sie du偶膮 popularno艣ci膮 i jak co roku nie brakowa艂o ch臋tnych do rywalizacji. Poziom rywalizacji sta艂 na wysokim poziomie. Wszystkie mecze trwa艂y dwa razy po osiem minut. Og贸艂em rozegrano 6 mecz贸w systemem ka偶dy z ka偶dym. Po rozegraniu wszystkich zaplanowanych mecz贸w klasyfikacja ko艅cowa przedstawia艂a si臋 nast臋puj膮co:
1 miejsce zdoby艂y zawodniczki Technikum Ekonomicznego
2 miejsce zdoby艂y zawodniczki Technikum Architektury Krajobrazu
3 miejsce zdoby艂y zawodniczki Technikum Organizacji Reklamy
4 miejsce zdoby艂y zawodniczki Zasadniczej Szko艂y Zawodowej
Turniej przebiega艂 bez zak艂贸ce艅, w mi艂ej, sportowej atmosferze. Wszystkie dru偶yny zosta艂y nagrodzone dyplomami, a pierwszy zesp贸艂 otrzyma艂 puchar.