WARSZTATY ANTYUZALE呕NIENIOWE Drukuj Email
Wpisany przez Kilanowska
艣roda, 12 pa藕dziernika 2016 07:26
W tym roku szkolnym postanowili艣my u艣wiadomi膰 naszym uczniom w nieco inny spos贸b, jak niebezpieczne s膮 pr贸by z dopalaczami, narkotykami, czy alkoholem. W tym celu zaprosili艣my do naszej szko艂y ekip臋 z Kulturobrania, kt贸ra 6.10.2016 przeprowadzi艂a dla wszystkich uczni贸w naszej szko艂y ciekawe warsztaty. Podczas tego spotkania m艂odzie偶 mog艂a w bezpieczny, ale realny spos贸b odczu膰 to, co dzieje si臋 z cz艂owiekiem, kt贸ry spr贸bowa艂 dopalaczy, czy te偶 narkotyk贸w lub alkoholu. Spotkanie zosta艂o bardzo dobrze przyj臋te przez uczni贸w, poniewa偶 uczestniczyli w ciekawych a jednocze艣nie wiele im u艣wiadamiaj膮cych 膰wiczeniach. Mamy nadziej臋, 偶e warsztaty te wzbudzi艂y u naszej m艂odzie偶y refleksje na temat odpowiedzialno艣ci za podejmowane w r贸偶nych sytuacjach decyzje. Tak膮 nadziej臋 wyrazili r贸wnie偶 zaproszeni na spotkanie go艣cie: Starosta Golubsko-Dobrzy艅ski pan Andrzej Okruci艅ski oraz Pe艂nomocnik Burmistrza Miejskiej Komisji Rozwi膮zywania Problem贸w Alkoholowych i Uzale偶nie艅 pani Mariola Milarska.
Chcemy bardzo serdecznie podzi臋kowa膰 instytucjom, kt贸rych wsparcie finansowe umo偶liwi艂o przeprowadzenie tych warsztat贸w w naszej szkole. S膮 to:
1.    Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu
2.    Miejska Komisja Rozwi膮zywania Problem贸w Alkoholowych i Uzale偶nie艅 w Golubiu-Dobrzyniu
3.    Gminna Komisja Rozwi膮zywania Problem贸w Alkoholowych i Uzale偶nie艅 w Golubiu-Dobrzyniu
4.    Gminna Komisja Rozwi膮zywania Problem贸w Alkoholowych i Uzale偶nie艅 w Radominie