UROCZYSTE ZAKO艃CZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 Drukuj Email
Wpisany przez Wichrowski
czwartek, 30 czerwca 2016 10:51
W dniach 23-24.06.2016r. odby艂o si臋 zako艅czenie roku szkolnego w naszej szkole. W czwartek ko艅czyli uczniowie Zasadniczej Szko艂y Zawodowej, w艣r贸d kt贸rych znalaz艂o si臋 7 uczni贸w wyr贸偶nionych 艣wiadectwem z paskiem. Najlepsz膮 uczennic膮 ZSZ zosta艂a Karolina Witkowska z klasy II A, kt贸ra uzyska艂a najwy偶sz膮 艣redni膮 ocen i wzorowym zachowaniem, dzi臋ki czemu otrzyma艂a tytu艂 Prymusa ZSZ. Dyrektor Grzegorz R贸偶a艅ski wr臋czy艂 najlepszym uczniom 艣wiadectwa, a Wychowawcy nagrody ksi膮偶kowe.
W dniu nast臋pnym zako艅czenie roku szkolnego 艣wi臋towa艂y klasy technikum. Tutaj wyr贸偶nionych uczni贸w by艂o 34, spo艣r贸d kt贸rych Prymusem zosta艂 Piotr Jachowski z klasy III TAK z najwy偶sz膮 艣redni膮 ocen i wzorowym zachowaniem. Dyrektor wr臋czy艂 Piotrowi statuetk臋 dla najlepszego ucznia w technikum. Dodatkowym wyr贸偶nieniem b臋dzie dla niego stypendium premiera. Pozostali wyr贸偶nieni otrzymali 艣wiadectwa z paskiem oraz nagrody ksi膮偶kowe. W tym dniu r贸wnie偶 uczniowie technikum ekonomicznego otrzymali nagrody za udzia艂 w finale IV Og贸lnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bankach, a w imieniu Kujawsko-Pomorskiego Kuratora O艣wiaty Pana Marka Gralika Dyrektor pogratulowa艂 nauczycielom odnosz膮cym wielokrotne sukcesy w fina艂ach olimpiad i konkurs贸w. Pan Dyrektor podzi臋kowa艂 kadrze pedagogicznej oraz pracownikom obs艂ugi i administracji za swoj膮 prac臋 i wk艂ad w rozw贸j szko艂y i sukcesy m艂odzie偶y. 呕yczy艂 wszystkim uczniom pogodnych i bezpiecznych wakacji oraz ch臋ci i energii do zdobywania nowej wiedzy od przysz艂ego roku szkolnego.
Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do nast臋pnej klasy oraz 偶yczymy udanego wypoczynku.