DZIE艃 OTWARTYCH DRZWI Drukuj Email
Wpisany przez Rutkowska
czwartek, 05 maja 2016 08:22
W pi膮tek 29 kwietnia w szkole odby艂y si臋 Dni Otwartych Drzwi. Jak co roku uczniowie szko艂y pod opiek膮 nauczycieli przygotowali prezentacje, quizy i zabawy dla kandydat贸w do naszej uczelni. M艂odzie偶 z Technikum Architektury Krajobrazu zaprezentowa艂a prace w  szklarni oraz obs艂ug臋 maszyn ogrodowych. W klasie "rolniczej" prezentowano film o kszta艂ceniu w zawodzie Technik Rolnik. Tu niew膮tpliw膮 atrakcj膮 by艂y dwie m艂ode owieczki, o hodowli kt贸rych opowiadali uczniowie. W pracowniach informatycznych uczniowie uczestniczyli w zaj臋ciach z wykorzystaniem program贸w rachunkowych i ksi臋gowych, z kt贸rych na co dzie艅 korzystaj膮 uczniowie Technikum Ekonomicznego. Swoje umiej臋tno艣ci zaprezentowali r贸wnie偶 uczniowie Szko艂y Zawodowej. Fryzjerki wykonywa艂y fryzury oraz zabiegi kosmetyczne, za艣 kucharze przyrz膮dzili tradycyjne dania kuchni 偶ydowskiej, takie jak cha艂wa czy czulent. Degustacja po艂膮czona by艂a z prezentacj膮 na temat "Naszych 呕yd贸w", czyli mieszka艅c贸w  przedwojennego Dobrzynia nad Drw臋c膮. Du偶ym zainteresowaniem cieszy艂y si臋 nowe kierunki proponowane przez Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2 od wrze艣nia 2016: Technik Informatyk i Technik Organizacji Reklamy.
Podczas Dni Otwartych go艣cili艣my uczni贸w m.in., z: Publicznego Gimnazjum im. Miko艂aja Kopernika w Ga艂czewie, Gimnazjum im. Ignacego Dzia艂y艅skiego, Zespo艂u Szk贸艂 nr 1, Gimnazjum im. Fryderyka Chopina w Radominie, Gimnazjum im. Czes艂awa Mi艂osza z Nowej Wsi. Frekwencja dopisa艂a, podobnie jak pogoda. Odwiedzaj膮c膮 nas m艂odzie偶 od wej艣cia wita艂 zesp贸艂 muzyczny ProArt, w kt贸rego sk艂ad wchodz膮: Beata Rumi艅ska, 艁ukasz Kami艅ski oraz Szymon Targowski, na co dzie艅 uczniowie Technikum Ekonomicznego.
Zapraszamy absolwent贸w gimnazj贸w do podj臋cia nauki w naszej szkole.