PUCHAR DYREKTORA Drukuj Email
Wpisany przez Kowalska
poniedzia艂ek, 22 pa藕dziernika 2012 08:21
Tradycyjnie ju偶 jak co roku w pi膮tek 19 pa藕dziernika odby艂 si臋 Turniej Pi艂ki Koszykowej Dziewcz膮t o Puchar Dyrektora Szko艂y. W turnieju udzia艂 wzi臋艂y 4 zespo艂y reprezentuj膮ce : Technikum Rolnicze, Technikum Architektury Krajobrazu,  Technikum Ekonomiczne i Zasadnicza Szko艂a Zawodowa. Rozgrywki toczy艂y si臋 systemem "ka偶dy z ka偶dym". Zdecydowanie najlepszym zespo艂em w tym turnieju okaza艂y si臋 dziewcz臋ta reprezentuj膮ce Technikum Ekonomiczne, kt贸re zwyci臋偶y艂y we wszystkich spotkaniach w spos贸b zdecydowany w sk艂adzie : Nowak And偶elika, Dylinska Renata, Ryzner Aleksandra, Cyrankowska Kamila, Jadzi艅ska Katarzyna, Ko艅czalska Dorota, Pawelec Kinga, Do艂臋gowska Kinga, Bachorczyk Karolina, K臋prowska Dominika. Turniej przebieg艂 w mi艂ej i sympatycznej atmosferze sportowej rywalizacji. Na zako艅czenie Dyrektor Szko艂y wr臋czy艂 zwyci臋skiej dru偶ynie puchar a pozosta艂ym dyplomy. Wszystkim uczestnikom dzi臋kujemy za udzia艂, a najlepszym gratulujemy zwyci臋stwa.
Wyniki turnieju:
I miejsce - Technikum Ekonomiczne