Rajd Szlakiem Chopina Drukuj Email
Wpisany przez Kaliska
pi膮tek, 05 pa藕dziernika 2012 17:33
W sobot臋 29 wrze艣nia br, odby艂 si臋 XLV Rajd Pieszy Szlakiem Fryderyka Chopina z Golubia do Szafarni, organizowany przez Oddzia艂 PTTK.
Celem rajdu by艂o zapoznanie uczni贸w z walorami turystycznymi Doliny Drw臋cy oraz propagowanie aktywnego wypoczynku. Do udzia艂u w rajdzie zach臋ci艂a nasz膮 m艂odzie偶  Pani J. Lisewska, w ramach Ko艂a Krajoznawczo-Turystycznego. Uczestniczy艂o w nim 36 uczni贸w z Technikum Rolniczego, Ekonomicznego i Architektury Krajobrazu. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni s艂oneczn膮 pogod膮, ciekaw膮 tras膮 w艣r贸d pi臋knej jesiennej scenerii las贸w i p贸l, ogniskiem na Bobrowiskach, gdzie mo偶na by艂o upiec kie艂baski oraz pyszn膮 groch贸wk膮 na zako艅czenie rajdu. Za udzia艂 w rajdzie otrzymali艣my okoliczno艣ciowy puchar, dyplom oraz nagrody rzeczowe, kt贸re b臋d膮 przydatne na zaj臋ciach wychowania fizycznego. Z roku na rok rajd ten cieszy si臋 coraz wi臋kszym zainteresowaniem uczni贸w naszej szko艂y, zapraszamy wi臋c do udzia艂u w nim za rok.