Rajd integracyjny Drukuj Email
Wpisany przez Pedagog
pi膮tek, 21 wrze艣nia 2012 10:59
Dnia 20.09.2012 r. odby艂 si臋 rajd integracyjny dla klas I: Technikum Ekonomicznego, Technikum Rolniczego, Technikum Architektury Krajobrazu oraz klasy Ia, Ib, Ic  Zasadniczej Szko艂y Zawodowej. Rajd po艂膮czony zosta艂 z otrz臋sinami.
W tym roku szkolnym miejscem integracji by艂a Osada Karb贸wko malowniczo po艂o偶ona w dolinie Drw臋cy. Pierwszym punktem spotkania by艂o zwiedzanie Osady. Uczniowie podziwiali m.in. domy pokryte strzech膮, zobaczyli widok ca艂ej okolicy z wie偶y, odwiedzili Dom Rybaka, stadnin臋 koni, mini zoo oraz obiekty sportowe. Nast臋pnie odby艂a si臋 rywalizacja mi臋dzy klasami w konkurencjach sportowych. Rywalizacja wzbudzi艂a du偶o u艣miechu i wprowadzi艂a uczni贸w w weso艂y nastr贸j. Po wsp贸lnej zabawie uczniowie uroczy艣cie zostali w艂膮czeni do spo艂eczno艣ci uczniowskiej Zespo艂u Szk贸艂 nr 2. Nominacji dokona艂 Dyrektor Szko艂y Grzegorz R贸偶a艅ski. Nast臋pnie wszyscy udali si臋 na wsp贸lny posi艂ek.  Pogoda, urokliwe miejsce, pyszne jedzenie i dobra zabawa sprawi艂y, 偶e uczniowie w wybornych humorach wr贸cili do szko艂y. Na pewno ten rajd b臋dzie im si臋 dobrze kojarzy艂 z pocz膮tkiem edukacji w ZS nr 2.