MISTRZOSTWA POWIATU dla ZS-2 Drukuj Email
Wpisany przez Piotrkowski
艣roda, 19 wrze艣nia 2012 11:14
Bardzo mi艂o Nam poinformowa膰 o doskona艂ych wyst臋pach reprezenatacji Naszej szko艂y w rozegranych w dniu 18.09.2012 Mistrzostwach Powiatu Golubsko-Dobrzy艅skiego w Indywidualnych Biegach Prze艂ajowych.
Rywalizacja rozpocz臋艂a si臋 o godz. 10.30 na placu za stadionem miejskim. Jako pierwsze zaprezentowa艂y si臋 Nasze dziewcz臋ta na dystansie 1500 m. W tym biegu tylko jedna zawodniczka wywalczy艂a kwalifikacje na fina艂y wojew贸dzkie, by艂a to Ko艅czalska Weronika z klasy I c ZSZ zajmuj膮c pi膮te miejsce. Na uznanie zas艂uguj膮 tak偶e Dorota Ko艅czalska z III TE za sz贸ste miejsce i Klaudia Do艂臋gowska z II TE za dziewi膮t膮 pozycj臋.
Po dziewczynach wystartowali ch艂opcy na dystansie 2000 m. i wykonali plan na pi膮tk臋. Nasi reprezentanci zaj臋li pi臋膰 pierwszych miejsc. Najszybszy okaza艂 si臋 Przemys艂aw Owsianikow z I a ZSZ, drugie miejsce wywalczy艂 Andrzej Burak z I TR, trzecie Mateusz Modrzejewski z III b ZSZ, czwarty dobieg艂 Sebastian D臋bicki z III a ZSZ i pi膮te miejsce jego brat Kamil D臋bicki z klasy I a ZSZ. Ta pi膮tka uzyska艂a kwalifikacj臋 na fina艂y wojew贸dzkie, kt贸re odb臋d膮 si臋 28.09.2012 w Bydgoszczy.
Nale偶y zauwa偶y膰, 偶e wszyscy Nasi zawodnicy godnie reprezentowali barwy szko艂y i przyspo偶yli wiele rado艣ci swoim kolegom, opiekunom i kadrze kierowniczej. Serdecznie dzi臋kujemy Im za wysi艂ek i zaanga偶owanie.