Powiatowe mistrzostwa LA Drukuj Email
Wpisany przez Kowalska
wtorek, 05 czerwca 2012 18:19
Dnia 17.05.2012r. na stadionie miejskim odby艂y si臋 Powiatowe Mistrzostwa Lekkoatletyczne. W imprezie tej wzi臋艂y udzia艂 Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 1 , Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2, Zesp贸艂 Szk贸艂 w Kowalewie Pom. M艂odzie偶 rywalizowa艂a w takich konkurencjach jak biegi na dystansach: 100m, 300m, 800m, 1500m, sztafeta szwedzka oraz konkurencje techniczne: skok w dal, rzut oszczepem, pchniecie kul膮. Po podliczeniu punkt贸w z poszczeg贸lnych konkurencji zar贸wno dziewcz膮t i ch艂opc贸w nasza szko艂a zaj臋艂a II miejsce trac膮c 2 punkty do najwy偶szego stopnia podium. Serdecznie gratulujemy uczestnikom udzia艂u i zwyci臋stw induwidualnych.
Wyniki naszych uczni贸w
Dziewcz臋ta:
100m- Gr膮偶awska Martyna(IITE) - III miejsce, Wr贸blewska Agnieszka(IITE) - IV miejsce
300m- Do艂臋gowska Klaudia(ITE) - II miejsce, D臋bowska Paulina(IITAK)-III miejsce
800m- S艂omska Paulina(ITE) - III miejsce, Warlikowska Karolina(ITAK)- V miejsce
Sztafeta szwedzka - III miejsce (Do艂臋gowska Klaudia(ITE), Kami艅ska D偶esika(IITAK), Bachorczyk Karolina(ITE), Wr贸blewska Agnieszka(IITE))
Rzut oszczepem - Piotrowska Natalia(ITR) -I miejsce
Pchni臋cie kul膮 - Kurdyn Agnieszka(IITE)- I miejsce
Ch艂opcy:
100m - Lewandowski Przemys艂aw(II ZSZ)- IV miejsce, Procki Artur(IIZSZ) -V miejsce
300m - Jurkiewicz Adrian(IITR)- I miejsce, Papkow Pawe艂(IITAK) -VI miejsce
1500m- Warlikowski Tomas(ITR)z - II miejsce, Mazurkiewicz Piotr(ITAK) ? IV miejsce