POMOCNA D艁O艃 - s艂odki start Drukuj Email
Wpisany przez Jagodzi艅ska
czwartek, 22 grudnia 2011 19:46
W ramach niesienia bezinteresownej pomocy od dnia 22 grudnia 2011 trwa w naszej szkole akcja charytatywna "Pomocna d艂o艅", zorganizowana przez Samorz膮d Uczniowski. Przedsi臋wzi臋cie to ma podw贸jny sens. Po wzgl臋dem materialnym celem akcji jest zebranie pieni臋dzy na sfinansowanie obiad贸w dla uczni贸w. kt贸rzy przez wiele godzin pozostaj膮 poza domem. Akcja ta ma r贸wnie偶 g艂臋bszy sens uczy bowiem m艂odzie偶 wra偶liwo艣ci i otwarto艣ci na drugiego cz艂owieka. Sprzyja to kszta艂towaniu w艣r贸d uczni贸w postaw humanitarnych. Mamy ju偶 efekty naszej prace, zebrali艣my 250,10 z艂. Nie spoczywamy jednak na laurach - zbi贸rka pieni臋dzy b臋dzie trwa艂a do ko艅ca stycznia. Uczniowie i pracownicy szko艂y mog膮 wrzuca膰 pieni膮dze do puszek. Z okazji 艣wi膮t Bo偶ego Narodzenia zorganizowali艣my sprzeda偶 ciasta, kt贸re z wielkim zaanga偶owaniem przygotowali uczniowie i rodzice. Dzi臋kujemy wszystkim osobom, kt贸re zechcia艂y wspom贸c nasz膮 zbi贸rk臋 - uczniom oraz pracownikom szko艂y.
"Cz艂owiek nie mo偶e niczego nauczy膰 drugiego cz艂owieka, mo偶e mu tylko dopom贸c w wyszukiwaniu prawdy w w艂asnym sercu je艣li j膮 posiada"