Konkurs stroik贸w 艣wi膮tecznych Drukuj Email
Wpisany przez Dybowska
czwartek, 22 grudnia 2011 19:39
Uczniowie naszej szko艂y na r贸偶ne sposoby tworz膮 atmosfer臋 艢wi膮t Bo偶ego Narodzenia. Opr贸cz klasowych wigilii i wieczorku poetyckiego postanowili tak偶e udekorowa膰 szko艂臋 w艂asnor臋cznie wykonanymi ozdobami. Jednymi z najpi臋kniejszych  by艂y stroiki i wianki 艣wi膮teczne. W przygotowanym z tej okazji konkursie wzi臋艂a udzia艂 du偶a grupa uczni贸w. W zaci臋tej rywalizacji najlepsza  okaza艂a si臋 Kasia Wysocka z klasy IV TAK. Drugie miejsce zaj膮艂 Marcin Tuszy艅ski z III TAK, a trzecie - Ola Mazurkiewicz z IV TR. Zwyci臋zcy konkursu zostali nagrodzeni pi臋knymi ksi膮偶kami.Jury, w sk艂ad kt贸rego weszli organizatorzy konkursu, czyli Pani Joanna Dybowska i Pani Gabriela Kaliska, czuwa艂o nad przebiegiem g艂osowania. Wzi臋li w nim udzia艂 wszyscy uczniowie szko艂y, kt贸rzy, oceniaj膮c prace,  brali pod uwag臋 oryginalno艣膰 kompozycji, estetyk臋 wykonania i spos贸b nawi膮zania do tradycji. To w艂a艣nie bowiem kultywowanie i podtrzymywanie tradycji zwi膮zanych ze 艣wi臋tami Bo偶ego Narodzenia by艂o g艂贸wnym celem konkursu. Zwyci臋zcom gtaulujemy, a pozostya艂ych uczni贸w zach臋camy do wzi臋cia udzia艂u w kolejnej edycji konkursu!